SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Gofrownice

Profesjonalne gofrownice gastronomiczne

Wielu z nas letnie wakacje kojarzą się z wyjazdem nad morzem i towarzyszącymi mu spacerami po urokliwych uliczkach nadmorskich miasteczek. Miejsca te są  bardzo nastawione na turystów, dlatego na każdym kroku mijamy kramiki z pamiątkami czy różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Jednym z najpopularniejszych wakacyjnych przysmaków są gofry. Kupić je można praktycznie wszędzie, tym bardziej, że ich przygotowanie nie jest trudne – wystarczą jedynie profesjonalne gofrownice i dostęp do energii elektrycznej. Nieduże, podstawowe gofrownice są dostępne już w dostępnych cenach, tym bardziej wakacyjnym sprzedawcom opłaca się taka inwestycja, która zwykle zwraca się już na początku kolejnego sezonu. Gofrownice gastronomiczne są również elementem wyposażenia wielu restauracji, gdzie gofry przygotowywane są również w bardziej wyrafinowany, nietuzinkowy sposób, na przykład jako podstawa do wytrawnych przekąsek typu „finger food”.

Gofrownice przemysłowe – czy warto?

Gofry są niewątpliwie świetnym sposobem na zysk w okresie turystycznym, szczególnie letnim. Są one wręcz uwielbiane przez dzieci, które namawiają na ich kupno dorosłych. Aby przygotować w krótkim czasie możliwie największą ilość gofrów należy zainwestować w  profesjonalne gofrownice przemysłowe, które są dostosowane do dużej częstotliwości używania oraz stosunkowo duże. Możliwa jest tam także regulacja temperatury, a czas pieczenia gofrów wynosi 2 – 3 minuty (po nagrzaniu urządzenia). W gofrownice profesjonalne warto też wyposażyć standardową restaurację i używać ich do przygotowywania deserów urozmaicających kartę czy, w wersji wytrawnej, przekąsek na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe lub sezonowe (na przykład Sylwester lub Andrzejki).

Gdzie kupić gofrownice gastronomiczne?

Przede wszystkim należy pamiętać, że w każdy profesjonalny sprzęt wykorzystywany w gastronomii należy zainwestować. Nie można tutaj oszczędzać, gdyż wykorzystywany on będzie często i intensywnie, toteż musi być wytrzymały i dobrej jakości. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie sklepu oferującego wyposażenie na przykład restauracji, dzięki czemu zyskamy pewność odpowiedniego przeznaczenia dostępnych tam produktów.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą sklepu Mikserek.pl, gdzie na pewno znajdą Państwo odpowiednie wyposażenie gastronomiczne !

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów