SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Naleśnikarki

Naleśnikarki gastronomiczne/przemysłowe

Naleśniki są daniem popularnym i lubianym przez Polaków. Z tego względu oferuje je wiele restauracji, gdzie podawane są zarówno na słodko jako deser, jak i wersji wytrawnej, na przykład z dodatkiem łososia. Kluczową cechą dobrego naleśnika jest jego nieduża grubość. Osiągnięcie tego efektu korzystając ze standardowej patelni jest nie lada sztuką – stąd niezwykle popularne stały się naleśnikarki. Znaleźć je można nie tylko w standardowych restauracjach. Są one niezbędnym elementem wyposażenia miejsc, gdzie serwowane są wyłącznie naleśniki – tego typu bary są ostatnimi czasy bardzo popularne wśród Polaków.

Na  czym polega smażenie na naleśnikarkach gastronomicznych?

Specjalna płyta do naleśników, popularnie zwana naleśnikarką, dzięki równomiernemu rozprowadzeniu ciepła pozwala na usmażenie cienkich, równych płatów przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Tak przygotowane placki są niezwykle cienkie i delikatne oraz pozwalają na nadzianie ich dużą ilością farszu. W zależności od rodzaju użytego ciasta przygotować można w ten sposób dania w wersji słodkiej, jak i słonej – mogą one więc stanowić deserowy dodatek do kawy czy herbaty lub odrębny, samodzielny posiłek.

Naleśnikarki elektryczne są niezmiernie praktyczne właśnie ze względu na rodzaj zasilania. Ponadto naleśnikarki przemysłowe przystosowane są do intensywnego użytkowania, co zapewnia im dużą wydajność i trwałość. Pomaga to w maksymalizowaniu zysków przez możliwość sprzedaży większej ilości końcowego produktu.

Gdzie kupić profesjonalne naleśnikarki?

Na pewno należy znaleźć sklep oferujący profesjonalne wyposażenie dla gastronomii. Dzięki temu zyskujemy pewność zakupu oryginalnego sprzętu wysokiej jakości.
W sklepie Mikserek.pl oferujemy profesjonalne naleśnikarki gastronomiczne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów