SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Frytownice

Frytownice gastronomiczne

Przydatność frytownic w branży gastronomicznej jest nie do przecenienia. Te funkcjonalne urządzenia sprawdzą się przede wszystkim w gastronomii dań szybkich. Nawet jednak w ekskluzywnych restauracjach frytownice stanowią przydatne narzędzie, przy pomocy którego możliwe jest przygotowanie różnego rodzaju dań mięsnych i warzywnych. W Mikserek.pl oferujemy wysokiej jakości frytownice gastronomiczne, które znacznie usprawnią pracę w każdej profesjonalnej kuchni.

Frytownice gastronomiczne – bogaty asortyment

W Mikserek.pl staramy się nieustannie uzupełniać asortyment o nowe produkty po to, by każdy klient znalazł u nas coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że oferowane frytownice gastronomiczne różnią się między sobą zarówno pod względem rozmiarów, jak i wykorzystanych rozwiązań technicznych. Nasza propozycja obejmuje frytownice elektryczne i gazowe. Poszczególne modele cechują się nadto zróżnicowaną pojemnością. Mimo różnic wszystkie z oferowanych urządzeń łączy wysoka jakość wykonania, która umożliwia ich długotrwałą i efektywną eksploatację przez wiele lat.

Sklep gastronomiczny – atrakcyjne ceny

Nasza oferta została przygotowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, stąd odznacza się ona niezwykłą atrakcyjnością finansową. Ceny naszych produktów są bardzo przystępne, co więcej, każdy z zamówionych artykułów dostarczymy Ci całkowicie za darmo. O atrakcyjności propozycji Mikserek.pl świadczą również liczne promocje, których szczegóły znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań prosimy o kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów