SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Urządzenia Sous Vide

Urządzenia sous vide do gastronomii

Metoda gotowania „w próżni” – czyli metoda sous vide – cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów i szefów kuchni. Przygotowane przy jej pomocy potrawy są zdrowe, nadto odznaczają się niepowtarzalnym smakiem. W Mikserek.pl oferujemy profesjonalne urządzenia sous vide, które staną się doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej restauracji.

Sous vide – sprzęt wysokiej jakości

Oferta Mikserek.pl obejmuje zarówno specjalne urządzenia próżniowe, jak i cyrkulatory. Urządzenia próżniowe posiadają zamykaną od góry komorę, w której przez cały czas – w trakcie przyrządzania potrawy – utrzymywana jest stała temperatura wody. Zostały one wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej oraz wyposażono je w krany spustowe i uchwyty. Cyrkulatory natomiast to specjalne urządzenia, które kontrolują temperaturę wody w garnku, w którym gotujemy potrawy. Metoda sous vide przy użyciu cyrkulatorów nie wymaga zatem wykorzystania osobnych urządzeń próżniowych. Cyrkulatory dostępne w naszym sklepie mogą być sterowane przy użyciu aplikacji mobilnych – znacznie ułatwia to ich obsługę i czyni z nich produkty niezwykle przystępne i nowoczesne.

Sous vide – urządzenia w przystępnych cenach

Sklep internetowy Mikserek.pl oferuje produkty w niskich, niezwykle przystępnych cenach, ustalanych z myślą o potrzebach klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji – w tym z informacjami dotyczącymi poszczególnych artykułów. W razie pytań prosimy o kontakt – jesteśmy do Twoich usług.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów