SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Tostery

Tostery gastronomiczne

Chrupiące tosty są świetnym składnikiem śniadania. Serwowane są one często w hote-lach, tak więc wydajność tosterów, w których są przygotowywane musi być duża. Wyni-ka to z faktu, że ilość kromek do przygotowania w większych ośrodkach noclegowych może wynosić nawet kilkaset sztuk. Aby zapewnić odpowiednią wydajność i bezawaryj-ność restauracje, również te hotelowe, zaopatrują się w specjalne, trwałe tostery gastronomiczne. Pozwalają one na jednorazowe opiekanie większej ilości chleba, dzięki czemu znacząco skraca się całkowity czas przygotowania posiłku.

Inne zastosowanie tosterów

Poza standardowymi tosterami kanapkowymi na rynku znaleźć możemy również modele kilkupoziomowe czy tunelowe, które z powodzeniem można również wykorzystać do przygotowywania innych dań takich jak na przykład różnego rodzaju zapiekanki. Przy tego typu konstrukcji mogą one być używane w kuchni jako urządzenia wielofunkcyjne, co stanowi ich dużą zaletę. Z tego względu stanowią bardzo często standardowy element wyposażenia kuchni w restauracjach czy hotelach, a nawet punktach serwujących jedze-nie typu Fast food.

Gdzie kupić tostery gastronomiczne wysokiej jakości?

Urządzenia te można znaleźć w wielu sklepach oferujących różnego rodzaju wyposażenie dla gastronomii. Należy jednak podejść rozsądnie do tej inwestycji, szczególnie z tego względu, że są one intensywnie eksploatowane. Mikserek.pl czyli oferujący różnego ro-dzaju urządzenia gastronomiczne sklep internetowy posiada w ofercie tostery różnego rodzaju. Są one także odmienne względem dostępnych modeli – znajdziemy tam zarów-no standardowe kanapkowe, jak i jedno czy kilkupoziomowe. Oferta Mikserek.pl jest niezmiernie szeroka, oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny, nie tylko na tostery, ale również inne niezbędne urządzenia dla różnego rodzaju gastronomii. Zapraszamy do zakupów w Mikserek.pl!

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów