SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Opiekacze

Opiekacze do kanapek i zapiekanek, gastronomiczne

Gotowe kanapki przyrządzane na ciepło sprzedawane są obecnie już nie tylko w różnego rodzaju punktach gastronomicznych, ale także w wielu sklepach spożywczych. Z tego względu wzrosło zapotrzebowanie na opiekacze do kanapek. Muszą one być trwałe i profesjonalne, gdyż mają przeznaczenie do częstego i intensywnego użytkowania. Z kolei opiekacze wielofunkcyjne znaleźć można praktycznie w każdej restauracji, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, używa się ich w wielu celach. Mogą służyć jako urządzenia do przygotowywania konkretnych dań, jak również sposób na ich szybkie podgrzanie czy na przykład roztopienie warstwy sera na zupie czy grzance.

Opiekacze do zapiekanek znajdziemy natomiast w prawie każdym punkcie gastronomicznym serwującym Fast food. Można ich swobodnie używać w tego typu miejscach, gdyż najczęściej są to opiekacze elektryczne, tak więc  ich stosowanie jest zgodne re-strykcyjnymi z przepisami BHP.
Opiekacze spotkać można też coraz częściej w domach prywatnych jako popularny element wyposażenia kuchni. Służą one do przygotowywania różnego rodzaju zapiekanek, tak bardzo lubianych przez dzieci.

Gdzie kupić wysokiej jakości opiekacz?

Jeśli poszukujemy opiekaczy, które mają nam służyć jedynie do użytku domowego w zupełności wystarczające będą te modele, które znaleźć można w standardowych skle-pach z wyposażeniem kuchennym. Jeśli jednak sprzęt ten ma być stosowany w restauracjach czy innych punktach gastronomicznych konieczna jest inwestycja w profesjonalny model.

W sklepie Mikserek.pl oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych sprzętów gastrono-micznych, w tym również opiekaczy wielofunkcyjnych.
Znaleźć je można w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnych cenach, co pozwoli na optyma-lizację kosztów wyposażenia kuchni w Państwa restauracji.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi opiekaczami w sklepie Mikserek.pl !

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów