SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Krajalnice

Krajalnice sklepowe/gastronomiczne

Precyzyjne krojenie produktów to zadanie, przed którym staje każdy kucharz, ale również ekspedienci w punktach spożywczych. Dokładne i równe krojenie produktów spożywczych jest niezwykle ważne. Po pierwsze minimalizuje straty produktu, a po drugie ułatwia serwis, dzięki oferowaniu zawsze równych porcji. Niestety równe krojenie produktów nie jest domeną człowieka. Dlatego też powstały precyzyjne krajalnice gastronomiczne. Ich zastosowanie jest bardzo różne. Mogą być stosowane zarówno w gastronomii, jak również w sklepach spożywczych, a nawet w domach prywatnych. Krajalnice elektryczne najczęściej przeznaczone są do dokładnego pokrojenia:

  • Krajalnice do chleba – dokładne i szybkie pokrojenia nawet świeżego bochenka,
  • Krajalnice do wędlin – umożliwiają precyzyjne pokrojenie nawet na najcieńsze plasterki każdej wędliny.

Wydajne profesjonalne krajalnice do chleba i wędlin z oferty mikserek.pl charakteryzuje wysoka jakość, wydajność oraz niezawodność. W zależności od potrzeb oferujemy krajalnice gastronomiczne, a także krajalnice sklepowe. Niezależnie jednak od ich przeznaczenia, nasze urządzenia wyposażone są w trwałe noże do krajalnic. W razie konieczności, oferujemy Państwu również możliwość zakupu samych noży do krajalnic, które będą pasowały do urządzeń zakupionych w naszym sklepie.

Dlaczego warto zaopatrzyć swój lokal w krajalnice do chleba i wędlin?

Jeżeli oczekujecie Państwo precyzji w serwowaniu posiłków w swoim lokalu gastronomicznym, krajalnice elektryczne są najlepszym wyborem. Pozwalają one pokroić na równe części praktycznie każdy produkt. Krajalnice gastronomiczne dokładnie kroją warzywa, wędliny, sery, wędliny, chleb itp. Dzięki możliwości regulacji, krajalnice elektryczne pozwalają swobodnie wybrać grubość poszczególnych plastrów. Intuicyjna obsługa urządzeń oferowanych na stronach mikserek.pl pozwala bezproblemowo zmienić parametry krojenia tak, aby dopasować je do określonego produktu. Krajalnice profesjonalne będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej kuchni i sklepu spożywczego. Sklep mikserek.pl oferuje krajalnice gastronomiczne wykonane jedynie z najwyższej jakości materiałów, posiadające wszelkie atesty do kontaktu z żywnością. Co więcej, ceny w jakich oferujemy nasze krajalnice elektryczne należą do najkorzystniejszych na rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że jakość i ceny naszych urządzeń zadowolą każdego z Państwa.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów