SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Deski

Deski do krojenia: szklane i drewniane, kolorowe

W każdej kuchni powinna się znaleźć choć jedna, trwała deska do krojenia. Dzięki niej przygotowywanie produktów stanie się dużo prostsze. Krojenie na desce wiąże się z większą higieną, a jednocześnie zabezpiecza kuchenny blat przed uszkodzeniem. W sklepie internetowym Mikserek dostępne są zarówno deski do krojenia drewniane, jak i modele z tworzywa sztucznego. Większość z nich posiada wygodny uchwyt, który czyni ich przenoszenie łatwiejszym.

Deski do krojenia HACCP – odpowiednie do profesjonalnego użytku

Tajemniczy skrót HACCP to nic innego, jak system zapewniający bezpieczeństwo żywności. Deska do krojenia z oznaczeniem HACCP może być wykorzystywana w restauracjach oraz wszędzie tam, gdzie przygotowuje się żywność dla wielu osób. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości. W naszym sklepie można znaleźć różne deski do krojenia HACCP. Kolory poszczególnych modeli wskazują ich przeznaczenie. Zielona deska służy do krojenia warzyw, brązowa do wędlin, biała do nabiału, żółta do drobiu, niebieska do ryb, a czerwona do czerwonego mięsa. Zestaw desek do krojenia w różnych kolorach to doskonały wybór dla profesjonalistów. Od pewnego czasu można nabyć także fioletowe deski do krojenia HACCP, stworzone z myślą o alergikach. Korzystanie z nich to gwarancja wysokiego poziomu higieny oraz bezpieczeństwa.

Deski do krojenia drewniane – praktyczne i efektowne

Mimo że nie posiadają certyfikatów HACCP i nie są przeznaczone do profesjonalnego użytku, deski do krojenia drewniane cieszą się dużą popularnością i można spotkać je w wielu domowych kuchniach. Ich atrakcyjny design będzie odpowiedni niemal do każdej aranżacji. Nie mamy tutaj podziału na kolory desek do krojenia. Jeden model często służy do przygotowywania żywności różnego typu. Przy zastosowaniu domowym nie ma to jednak aż tak dużego znaczenia. Wykonana z drewna deska do krojenia może być wykorzystywana do siekania zróżnicowanych produktów spożywczych lub wyłącznie do krojenia pieczywa. W ofercie sklepu Mikserek dostępne są modele o różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu można znaleźć odpowiednią deskę zarówno do małej, jak i dużej kuchni. Wytrzymały i funkcjonalny zestaw desek do krojenia to duże ułatwienie podczas gotowania oraz niezbędny element wyposażenia każdego kucharza.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów