SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Termometry, timery

Termometry spożywcze i timery kuchenne

Czas w kuchni odgrywa ogromne znaczenie. Aby móc cieszyć się doskonałym smakiem przyrządzanych potraw i deserów, warto wyposażyć się w timer kuchenny. To niezawodne urządzenie oznacza koniec niedogotowanych lub zbyt przypieczonych dań. W sklepie internetowym Mikserek można znaleźć szeroki wybór przyborów ułatwiających gotowanie, w tym kultowy minutnik kuchenny.

Termometr spożywczy w Twojej kuchni

Poza precyzyjnymi i trwałymi minutnikami, doskonałymi do odmierzania czasu pieczenia lub gotowania, w ofercie sklepu Mikserek dostępny jest także termometr spożywczy. Dzięki niemu poznamy temperaturę mięsa lub ciasta, a to często gwarancja udanego wypieku czy potrawy. Różnorodność oferowanych modeli jest duża. Termometr do żywności z sondą pozwala na kontrolę temperatury z dala od źródła ciepła. Wystarczy w środku dania umieścić sondę, a urządzenie bezbłędnie wskaże wynik pomiaru. Poszczególne modele różnią się długością przewodu, na którym umieszczona jest sonda. Termometr do wody wyróżnia się niezwykłą szczelnością. Zwykle posiada wygodny zaczep, dzięki któremu można umocować go na brzegu naczynia. Modele bezdotykowe umożliwiają błyskawiczną kontrolę temperatury i często wykorzystywane są przez profesjonalistów. Niektóre termometry do mięsa lub ciasta posiadają ostry szpikulec, który bez trudu wbijemy w przyrządzane danie. Polecamy także termometry do mroźni oraz lodówek, umożliwiające właściwe przechowywanie żywności.

Termometr do mięsa sposobem na wyśmienity obiad

Krucha, a zarazem soczysta pieczeń to marzenie każdego kucharza. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem. Aby efekt spełnił nasze oczekiwania, warto wykorzystać termometr spożywczy. Dzięki niemu zyskamy pewność, że mięso jest już gotowe. To przydatny gadżet zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów gotowania oraz pieczenia. Termometr i timer kuchenny znacząco zwiększają szanse na kulinarny sukces. W sklepie Mikserek można nabyć zaawansowany technologicznie, elektroniczny model, a także wysokiej jakości, tradycyjny termometr do mięsa. Odporna na uszkodzenia obudowa zapewnia urządzeniu dużą wytrzymałość, a łatwość odczytu wyniku pomiaru czyni je funkcjonalnym. Gwarantujemy atrakcyjne ceny proponowanych produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów