SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Lampy owadobójcze

Lampy owadobójcze

Nie da się ukryć, że owady latające mogą stanowić poważny problem w każdym lokalu gastronomicznym. Przenoszone przez owady bakterie mogą wywoływać wiele poważnych i niebezpiecznych chorób – salmonellozy, cholery czy dyzenterii. Dlatego też walka z owadami latającymi w każdym miejscu, w którym przygotowuje się posiłki jest niezwykle ważna. Sklep mikserek.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą najbardziej skutecznego narzędzia do na walki z owadami – lampy owadobójczej. Oferujemy bogaty wybór różnego rodzaju urządzeń wabiących i unicestwiających owady, dzięki czemu przestrzeń lokalu gastronomicznego będzie bezpieczna dla pracowników i gości.

Jak działa lampa owadobójcza?

Nowoczesne lampy owadobójcze, niezależnie od rodzaju, działają w podobny sposób. Skutecznie wabią one owady, a następnie zabijają je. Lampa owadobójcza to skuteczne urządzenia w walce z owadami, powalające jednocześnie zachować najwyższy poziom higieny. Lampy owadobójcze na muchy i inne owady wyposażona być musi w nowoczesne świetlówki, które emitują światło ultrafioletowe o długości fali 365 nanometrów. Taka lampa najskuteczniej przyciągnie muchy, komary i inne owady latające, a przy tym jest całkowicie bezpieczna da człowieka.

Jaka lampa owadobójcza będzie najlepsza?

W zależności od potrzeb oraz preferencji możemy wybierać spośród różnych rodzajów lamp owadobójczych na muchy i inne owady. Do najpopularniejszych pod względem sposobu działania należą:

  •       Lampy owadobójcze rażące – wyposażone w kratkę rażącą pod napięciem (1500-5000V). porażone owady spadają na tackę umieszczoną bezpośrednio pod lampą. Tackę można bardzo łatwo zdjąć i oczyścić. Jeżeli lampa owadobójcza rażąca będzie naszym wyborem, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na grubość kratki, od której uzależniona jest wielkość eliminowanych owadów.
  •       Lampy owadobójcze lepowe – sposób ich działania jest inny od rażących, jednak z punktu widzenia higieny, korzystniejszy. Zwabione owady zabijane są za pomocą specjalnych lepów, dzięki czemu nie istnieje prawdopodobieństwo ich defragmentacji. Lampa owadobójcza lepowa to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie higiena jest na pierwszym miejscu.
  •       Lampy owadobójcze na muchy i inne owady wiatrakowe – równie higieniczne i bardzo bezpieczne urządzenia, działające na zasadzie wciągania do jej wnętrza zwabionych insektów. Dzięki specjalnej budowie owady nie są pocięte przez wiatrak. Nie ma więc obaw o fragmenty owadów wpadające do jedzenia

Sklep mikserek.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą obejmującą lampy owadobójcze, które z łatwością dobierzecie do swoich potrzeb i oczekiwań.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów