SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Naświetlacze

Naświetlacze do jaj i sterylizatory kuchenne

Bez wątpienia, profesjonalna kuchnia nie obędzie się bez wysokiej jakości naświetlacza do jaj. Są to urządzenia pozwalające w 100% usunąć wszelkie bakterie z jajek. Naświetlacz do jaj wykorzystuje do tego celu promienie UV. Dzięki temu mamy pewność, że podajemy naszym gościom bezpieczne dla ich zdrowia potrawy na bazie jaj. Sterylizator UV jest niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego. Konieczność jego posiadania w lokalach serwujących potrawy, w skład których wchodzą jaja, określają wymogi Inspekcji Sanitarnej. Sklep mikserek.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą najwyższej jakości, szybkie i oszczędne naświetlacze do jaj.

Sterylizator UV – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wygodny w użyciu sterylizator UV jest wymaganym wyposażeniem lokali gastronomicznych według Inspekcji Sanitarnej. Nic w tym dziwnego. Bezpieczeństwo serwowanych potraw powinno być zawsze na pierwszym miejscu. Naświetlacz do jaj, umożliwiający jednoczesną sterylizację nawet do 30 jaj w czasie krótszym niż 3 minuty, z oferty mikserek.pl to najwyższej jakości urządzenie, dzięki któremu spełnisz wszystkie wymogi proceduralne i zapewnisz swoim gościom oczekiwany poziom bezpieczeństwa potraw.

Sterylizator do noży – wygoda i bezpieczeństwo

Nowoczesny sterylizator do noży to urządzenie, które podobnie jak naświetlacz do jaj, szybko i skutecznie usuwa wszelkie mikroorganizmy ze sztućców za pomocą promieni UV. Sterylizacja sztućców, jako absolutnie konieczny element przygotowywania potraw za pomoc sterylizatora do noży, gwarantuje brak jakichkolwiek form drobnoustrojów na wykorzystywanych narzędziach. Sterylizator do noży to proste, a zarazem niezbędne urządzenie w każdej kuchni, dzięki któremu wygodne i szybko zapewnimy perfekcyjną czystość nożom wykorzystywanym do przygotowywania potraw.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów