SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Blendery i miksery

Blendery barowe do smoothie i koktajli

Przygotowanie kolorowych drinków, zmieszanie produktów w odpowiednich proporcjach, a także szybki miks koktajli wymaga zastosowania blendera. Również w domu, kiedy nachodzi nas ochota na smoothie owocowe lub koktajl warzywny powinniśmy dysponować odpowiednim sprzętem do jego przygotowania. Najlepszym rozwiązaniem, w zależności od potrzeb będzie blender do smoothie lub blendery barowe. Sklep mikserek.pl przygotował bogaty wybór doskonałych urządzeń do miksowania, ręcznych i mechanicznych, dzięki którym przygotowanie nawet najbardziej wyrafinowanego drinka lub smoothie będzie wyjątkowo proste i szybkie.

Blender do smoothie – na co zwrócić uwagę?

Musimy zdawać sobie sprawę, że słabej mocy, niskoobrotowy blender zmiksuje koktajle do oczekiwanej, kremowej konsystencji. Tanie i słabej jakości sprzęty nie poradzą sobie z lodem, mrożonkami, a nawet orzechami. Wybierając blendery barowe oraz blendery do smoothie przede wszystkim zwracajmy zatem uwagę na ich moc oraz obroty. Aby przygotować aksamitne smoothie, blender powinien dysponować mocą co najmniej 600 W. Jeżeli zależy nam na kremowej, delikatnej konsystencji koktajli z mrożonkami, lodem, orzechami i twardymi warzywami, blender o mocy powyżej 750 W będzie wystarczający. W ofercie sklepu znajdziecie wyjątkowo wydajne i trwałe blendery dużej mocy, z którymi przygotujecie dowolne miksy. Niezależnie od składników, nasze blendery barowe i blendery do smoothie bez problemu poradzą sobie z zadaniem.

Blendery – wybieramy najlepsze

Nowoczesne blendery skutecznie zastępują miksery kuchenne. Ich wszechstronność oraz praktyczność jest wysoce ceniona w każdej, profesjonalnej i prywatnej kuchni. Poza ciekawymi koktajlami i smoothie blendery sprawdzają się doskonale jako urządzenia do przygotowania ciast, sałatek, deserów i wielu innych dań oraz napojów. Blendery barowe to wydajne urządzenia, które poradzą sobie z każdą ilością lodu. Nowoczesny desing, wiele ciekawych rozwiązań technologicznych i szerokie spektrum zastosowań, pozwalają stosować je w każdej kuchni czy barze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu najlepsze, spełniające wszelkie Wasze oczekiwania blendery barowe oraz blendery do smoothie, z którymi znacząco poszerzycie ofertę swojej kuchni.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów