SUPER CENY - wejdź

TWÓJ ZYSK - wejdź

Kruszarki do lodu

Kruszarki do lodu: elektryczne i ręczne

Kruszony lód jest składnikiem wielu koktajli, drinków, a nawet potraw serwowanych w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Żaden barman nie potrafiłby sobie wyobrazić swojego miejsca pracy bez efektywnej kruszarki do lodu. Dlatego też już dziś warto zastanowić się, jaką kruszarkę do lodu wybrać. Na rynku znaleźć można bogaty wybór urządzeń tego typu. Dzielą się one na kruszarki do lodu ręczne oraz elektryczne. Sposób działania urządzeń kruszących jest oczywisty, a wybór odpowiedniego modelu uzależniony w największym stopniu od potrzeb danego lokalu. Kruszarka do lodu jest niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu, dlatego też zaprażamy do zapoznania się z ofertą mikserek.pl, w której znajdziecie najwyżej jakości urządzenia do rozdrabniania lodu w najlepszych cenach.

Ręczna czy elektryczna kruszarka do lodu?

Urządzenia do kruszenia lodu napędzane siłą mięśni wcale nie odchodzą w zapomnienie. Wręcz przeciwnie. Mają one w sobie czar dawnych lat i nadal z chęcią wykorzystywane są w lokalach gastronomicznych. Ich niezwykłą zaletą jest możliwość pokruszenia lodu na miejscu specjalnie dla danego drinka. Ręczne kruszarki do lodu nie pozwalają jednak na przygotowanie większej ilości kruszywa. Zgoła inaczej działa elektryczna kruszarka do lodu. Zasilane energią elektryczną kruszarki do lodu pozwalają na szybkie przygotowanie większej ilości pokruszonego lodu. Największą wadą takiego urządzenia jest spory hałas, jaki wytwarza podczas pracy, jednak jest to niewielki minus zważywszy na jakość i popularność koktajli na kruszony lodzie.

Sklep mikserek.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z bogatą ofert obejmującą ręczne i elektryczne kruszarki do lodu w najlepszych cenach. Na naszych stronach znajdziecie najlepsze wyposażenie dla Waszych lokali gastronomicznych.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów